Ο Μπάνε Πρέλεβιτς στα Γρεβενά για την παρουσίαση του βιβλίου του: “Η δύναμη της Ήττας”
Το Σάββατο 25 Mαΐου στα Γρεβενά βρέθηκε ο θρύλος του μπάσκετ Μπάνε Πρέλεβιτς για την παρουσιάση του νέου του βιβλίου : “Η Δύναμη της Ήττας” Μια παρουσίαση βιβλίου διαφορετική από αυτές που συνηθίζουμε να παρακολουθούμε αφού βασικός πρωταγωνιστής της παρουσίασης εκτός από τον Μπάνε, ήταν τα παιδιά που με τις ερωτήσεις τους και την αγάπη τους για τον αθλητισμό μας έδωσαν ελπίδα και αισιοδοξία.